EEE-FH1C221L
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FH1C221LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FH1C221LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FH1C221LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FH1C221L
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏ 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FH1C221L דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
390 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C