EEE-FH1V331L
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FH1V331LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FH1V331LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FH1V331LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FH1V331L
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏150‏ ב-Hz‏120‏ 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-FH1V331L דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
522.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏150‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C