EEE-FH1V470XL
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FH1V470XLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FH1V470XLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FH1V470XLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FH1V470XL
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
47 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏450‏ ב-kHz‏100‏ 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-FH1V470XL דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
195 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
300 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏450‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C