EEE-FH2A330L
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FH2A330LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FH2A330LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FH2A330LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FH2A330L
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
תיאור מפורט
33 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1‏ ב-kHz‏100‏ 7000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
130 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
200 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
100 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C