EEE-FK1C100AR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4394TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4394CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4394DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1C100AR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
תיאור מפורט
10 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1C100AR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
58.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
עכבה
1.35 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C