EEE-FK1E220R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3799TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3799CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3799DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1E220R
תיאור
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
22 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1E220R דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
120 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
עכבה
700 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C