EEE-FK1E331GP | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-FK1E331GP דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 450 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 600 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 160 mOhms |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.327 אינץ' x רוחב 0.327 אינץ' (8.30 מ"מ x 8.30 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 5000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |