EEE-FK1E471P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3805TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3805CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3805DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1E471P
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
470 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1E471P דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
637.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
עכבה
80 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C