EEE-FK1H100UR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3808TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3808CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3808DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1H100UR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1H100UR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
63.75 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
85 mA @ 100 kHz
עכבה
1.52 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C