EEE-FK1H101GP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4323TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4323CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4323DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1H101GP
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
100 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1H101GP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
262.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
350 mA @ 100 kHz
עכבה
340 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C