EEE-FK1H221P | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-FK1H221P דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 502.5 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 670 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 180 mOhms |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 50 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.406 אינץ' x רוחב 0.406 אינץ' (10.30 מ"מ x 10.30 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |