EEE-FK1J100L
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FK1J100LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FK1J100LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FK1J100LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1J100L
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
10 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1J100L דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
60 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
80 mA @ 100 kHz
עכבה
1.5 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C