EEE-FK1V100R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3833TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3833CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3833DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1V100R
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1V100R דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
120 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
עכבה
700 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C