EEE-FK1V100UR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3834TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3834CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3834DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1V100UR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1V100UR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
67.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
עכבה
1.35 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C