EEE-FN1A121UR
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FN1A121URTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FN1A121URCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FN1A121URDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FN1A121UR
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 10V SMD
תיאור מפורט
120 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏700‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FN1A121UR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
104 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏700‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C