EEE-FN1A470UR
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FN1A470URTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FN1A470URCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FN1A470URDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FN1A470UR
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD
תיאור מפורט
47 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.35‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FN1A470UR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
58.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.35‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C