EEE-FN1E101UP
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FN1E101UPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FN1E101UPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FN1E101UPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FN1E101UP
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏360‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FN1E101UP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
156 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
240 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏360‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C