EEE-FN1H470XP
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FN1H470XPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FN1H470XPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FN1H470XPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FN1H470XP
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
47 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏680‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FN1H470XP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
126.75 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
195 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏680‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C