EEE-FN1V101XP | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD mOhm340 ב-kHz100 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-FN1V101XP דגמים |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 182 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 280 mA @ 100 kHz |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.260 אינץ' x רוחב 0.260 אינץ' (6.60 מ"מ x 6.60 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) mOhm340 ב-kHz100 | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |