EEE-FPC220UAR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 22 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD mOhm850 ב-kHz100 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-FPC220UAR דגמים |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 104 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 160 mA @ 100 kHz |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.228 אינץ' (5.80 מ"מ) |
מתח - נומינלי 16 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.169 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (4.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) mOhm850 ב-kHz100 | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |