EEE-FPV100UAR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4549TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4549CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4549DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FPV100UAR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏850‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-FPV100UAR דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
104 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.228‏ אינץ' (5.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏850‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C