EEE-FT1A680AR
מק"ט מוצר של DigiKey
P15085TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P15085CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15085DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FT1A680AR
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 10V SMD
תיאור מפורט
68 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏850‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FT1A680AR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
104 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏850‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C