EEE-FT1H100AR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE5021TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE5021CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE5021DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FT1H100AR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏880‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-FT1H100AR דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
107.3 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
165 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏880‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C