EEE-FT1V331GP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE5118TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE5118CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE5118DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FT1V331GP
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FT1V331GP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
552.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C