EEE-FT1V681UV אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 2,097
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 6,851
גיליון נתונים
Chemi-Con
Nichicon
680 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏60‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C