EEE-FTH100UAR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE5020TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE5020CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE5020DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FTH100UAR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏2.3‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FTH100UAR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
55.25 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
85 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏2.3‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C