EEE-HA1E470P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4205TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4205CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4205DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-HA1E470P
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-HA1E470P דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
91 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
154.7 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.244‏ אינץ' (6.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C