EEE-HA1V100AR
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4681TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4681CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4681DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-HA1V100AR
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-HA1V100AR דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
30 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
51 mA @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.213‏ אינץ' (5.40‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C