EEE-HA1V100R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-HA1V100R דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 30 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 51 mA @ 10 kHz |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.213 אינץ' (5.40 מ"מ) |
טולרנס ±20% | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.209 אינץ' x רוחב 0.209 אינץ' (5.30 מ"מ x 5.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מספר מוצר בסיס |