EEE-HAV470UAP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4731TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4731CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4731DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-HAV470UAP
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-HAV470UAP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
84 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
142.8 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.244‏ אינץ' (6.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C