EEE-HB1E470AP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,567
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,453
גיליון נתונים
שדרוג
שדרוג
דומים
דומים
קיים במלאי: 428
קיים במלאי: 566
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
Chemi-Con
47 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C