EEE-HC1E331P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3755TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3755CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3755DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-HC1E331P
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-HC1E331P דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
238 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
404.6 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C