EEE-HD1E331AP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4961TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4961CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4961DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-HD1E331AP
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-HD1E331AP דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
238 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
404.6 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
800 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C