EEE-TC1V221UP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE5263TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE5263CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE5263DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TC1V221UP
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TC1V221UP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
266.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
410 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C