EEE-TC1V221V
מק"ט מוצר של DigiKey
P124861TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P124861CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P124861DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TC1V221V
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TC1V221V דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
487.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
750 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.425‏ אינץ' (10.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C