EEE-TG1V221UP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4112TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4112CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4112DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TG1V221UP
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TG1V221UP דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
175.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
270 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C