EEE-TK1E221P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3733TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3733CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3733DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TK1E221P
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TK1E221P דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
175.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
270 mA @ 100 kHz
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C