EEE-TK1V221UP | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD mOhm200 ב-kHz100 3000 שעות ב-125°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-TK1V221UP דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 175.5 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 270 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | סוג ההרכבה |
ESR (התנגדות טורית שקולה) mOhm200 ב-kHz100 | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
אורך חיים @ טמפרטורה 3000 שעות ב-125°C | מספר מוצר בסיס |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |