EEE-TP1E221AP | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 3000 שעות ב-125°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEE-TP1E221AP דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 325 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 500 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 3000 שעות ב-125°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C | מספר מוצר בסיס |