EEE-TP1E221AP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4930TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4930CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4930DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TP1E221AP
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 3000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EEE-TP1E221AP דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
325 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
500 mA @ 100 kHz
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C