EEF-CD0D121R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2107TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CD0D121R
תיאור
CAP ALUM POLY 120UF 20% 2V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 18mOhm 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEF-CD0D121R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
יצרן
Panasonic Industry
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה - מקובע (מרבי)
0.075‏ אינץ' (1.90‏ מ"מ)
סוג
פולימר
חתימת שטח של הרכבה משטחית
קיבוליות
120 µF
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
מתח - נומינלי
2 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm