EEF-CS0J680R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE5044TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE5044CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE5044DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CS0J680R
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEF-CS0J680R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Panasonic Industry
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
5.1 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
6.3 V
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm