EEF-CX0J101R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4278TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4278CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4278DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CX0J101R
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
תיאור מפורט
100 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEF-CX0J101R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
5.1 A @ 100 kHz
קיבוליות
100 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm