EEF-CX1V220R
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEF-CX1V220RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEF-CX1V220RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEF-CX1V220RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-CX1V220R
תיאור
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 40mOhm 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
3.2 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm