EEF-FD0E560R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2106TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-FD0E560R
תיאור
CAP ALUM POLY 56UF 20% 2.5V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 µF 2.5 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 28mOhm 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEF-FD0E560R דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
קיבוליות
56 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
2.5 V
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm