EEF-HD0E151R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 5,590
גיליון נתונים
150 µF 2.5 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-HD0E151R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2120TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-HD0E151R
תיאור
CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
Panasonic Industry
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה - מקובע (מרבי)
סוג
פולימר
חתימת שטח של הרכבה משטחית
קיבוליות
150 µF
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
2.5 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm