EEF-HD0G121R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
KEMET
קיים במלאי: 1,000
KEMET
קיים במלאי: 925
גיליון נתונים
120 µF 4 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-HD0G121R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2121TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-HD0G121R
תיאור
CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
קיבוליות
120 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
4 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm