EEF-HD0J101R פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
KEMET
קיים במלאי: 44
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 590
גיליון נתונים
100 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEF-HD0J101R
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE2122TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-HD0J101R
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EEF-HD0J101R דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
מתח - נומינלי
6.3 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm