EEF-SX0G820ER
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4485TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4485CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEF-SX0G820ER
תיאור
CAP ALUM POLY 82UF 20% 4V SMD
תיאור מפורט
82 µF 4 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 9mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEF-SX0G820ER דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
6.3 A @ 100 kHz
קיבוליות
82 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
4 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
9mOhm