EEF-SX0J151ER | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 9mOhm 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEF-SX0J151ER דגמים |
קטגוריה | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |
יצרן Panasonic Industry | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
סדרה | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 6.3 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
סוג פולימר | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
קיבוליות 150 µF | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - נומינלי 6.3 V | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 9mOhm | מספר מוצר בסיס |